ČASTÉ OTÁZKYODKIAĽ A KAM JAZDÍTE?

Naša trasa vedie najčastejšie z východného Slovenska cez Česko, Nemecko, Belgicko, Holandsko a späť. Taktiež zabezpečujeme dopravu do Rakúska a Dánska. No v prípade potreby sa vieme prispôsobiť požiadavkám väčšieho počtu zákazníkov. Keďže nemáme presne stanovenú pravidelnú trasu, umožňuje nám to vyzdvihnúť Vás priamo z Vami uvedenej adresy, v ojedinelých prípadoch je potrebné dostaviť sa na určené miesto, ktoré však nie je v extrémnej vzdialenosti od Vami požadovaného miesta vyzdvihnutia. Čo sa týka miesta vykládky, tú zabezpečujeme priamo na Vami určené miesto. Termíny jázd prispôsobujeme požiadavkám zákazníkov, minimálne však jazdíme 2x do týždňa tam a späť.

AKO SI MOŽEM OBJEDNAŤ PREPRAVU?

Preprava sa dá objednať viacerými spôsobmi., pričom najjednoduchší spôsob je prostredníctvom formulára na tejto stránke. Okrem toho je možné prepravu si objednať telefonicky alebo sms-kou na čísle +421 948 69 69 47 alebo mailom na infoestujveu.sk

KOĽKO STOJÍ U VÁS PREPRAVA?

Štandardná tarifa je vo výške 100 eur, toto je len orientačná cena, cena prepravy môže byť +- 100 eur v závislosti od počtu km. Cenu prepravy si ešte pred objednávkou môžete preveriť na čísle +421 949 135 707.

AKÝ JE ĎALŠÍ POSTUP PO OBJEDNANÍ PREPRAVY?

Po objednaní prepravy Vás budeme do 2 hodín kontaktovať s potvrdením objednávky, pričom Vám oznámime aj presnú cenu prepravy. Večer dňom vyzdvihnutia Vás bude kontaktovať šofér a oznámi Vám približný čas a miesto vyzdvihnutia. V deň vyzdvihnutia Vám ešte hodinu dopredu zavolá, aby všetko potvrdil.

ODKIAĽ MA VYZDVIHNETE A KEDY PLATÍM?

Vyzdvihneme Vás priamo z Vami uvedenej adresy, v ojedinelých prípadoch je potrebné dostaviť sa na určené miesto, ktoré však nie je v extrémnej vzdialenosti od Vami požadovaného miesta vyzdvihnutia. Čo sa týka miesta vykládky, tú zabezpečujeme priamo na Vami určené miesto. Platíte pri nástupe do vozidla.

AKO SÚ VAŠE AUTÁ VYBAVENÉ?

Pre cestujúcich je okrem komfortu, ktorým je vybavené vozidlo k dispozícii vždy čosi naviac. Aby sa Vám cestovalo čo najpríjemnejšie, autá sú vybavené časopismi, dekami a občerstvením pre každého cestujúceho.

KOĽKO BATOŽINY SI MOŽEM ZOBRAŤ SO SEBOU?

V cene prepravy je už zahrnutý jeden (1) kus veľkej cestovnej batožiny do váhy max. 30kg a malá príručná batožina (kabelka, notebook taška, …), ktorá môže byť v priestore pre cestujúcich. V prípade, že si plánujete zobrať viac batožiny, nevyhnutne nás kontaktujte, aby sme Vám vedeli prevoz zabezpečiť. Extra batožina je spoplatnená sumou 10-20 EUR/1 ks.

JE MOŽNÉ SI AUTE REZERVOVAŤ KONKRÉTNE SEDADLO?

Sedadlo je možné rezervovať si bez príplatku (ak je ešte voľné), je však potrebné to nahlásiť už pri objednávke.

ČO V PRÍPADE ŽE NIE SOM SPOKOJNÝ S PREPRAVOU?

V prípade, že počas prepravy alebo po jej skončení ste s niečím nespokojný je potrebné nás kontaktovať na čísle +421 902 22 33 65. Je v našom záujme vypočuť objektívne sťažnosti a podnety, vyriešiť ich a tým zlepšovať naše služby ako aj komfort zákazníkov.